Avcılar Petek Temizliği

Avcılar petek temizliği için 0212 674 69 83 nolu telefonumuzu arayabilirsiniz firmamızda bulunan temizleme makineleri ve kimyasalları ile hizmet vermekteyiz. Avcılar petek temizliğini arayın ve sağlıklı, şu andakinden daha yüksek ısı derecelerini evinize taşıyabilmemiz için bizleri davet edin. Üstelik en ekonomik fiyatlarla hizmet veriyoruz petek başı sadece 20 TL ye garantili petek temizliği ile tanışın.

Peteklerin yerinden sökülmesine gerek var mı?

Avcılar petek temizliği ile bu şekilde bir eylemde asla bulunmuyoruz. Aslında bu yöntem şu an elimizde bulunan cihaz olmadığı yani 10 sene geçmişe giderseniz maalesef bazı tesisatçılar bu şekilde temizleme yapıyorlardı. Banyoya petekler taşınır ve orada içinin temizlenmesi sağlanırdı. Şu anda ise banyoda çoğunlukla duvara sabit şekilde asılı duran havlupana tüm cihaz bağlantıları, atık hatları, temiz su borusu gibi bağlantılar yapılır ve cihaz çalıştırılarak işlemler otomatiğe alınır. Diğer odalarınızdaki peteklerde herhangi bir taşkın yada kirlenme sorunu da olmaz. Avcılar petek temizliği ile peteklerde varsa kireç bunları alabiliriz. Bildiğiniz gibi kireç oldukça serttir ve hava olduğu yada suyun oralara ulaşamadığı bölgelerde yer alacak ve yeni kireçlerde o bölgelerde birikecektir. Petek içine cihaz gönderemiyoruz lakin kimyasallar ile hem çözünmesi, hem de oradan çıkışını sağlayabiliriz. Avcılar tesisatçı olarak petek temizleme servislerinde hizmetinizdeyiz.

Avcılar petek temizliği tesisatçı firması olarak özel kimyasal ilaçlar ve son teknoloji makinelerle petek temizleme hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Avcılar ilçesine servisimiz bulunmaktadır. Kışın ayında ısınmayan peteğinizden şikayetçiyseniz bizlerle iletişime geçiniz. Yaptığımız onarım 1 yıl boyunca garanti kapsamı içerisindedir. 0551 231 83 55 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Avcılar petek temizliği hakkında merak ettiğiniz ve aklınıza takılan başka konular olabilir ve bizleri gönül rahatlığı ile arayabilirsiniz. İstanbul içinde her iki yakadaki araç filomuzu genişlettik ve tan 20 dakikalık bir zaman için sizlere ulaşmayı hedefliyoruz. Sizde hak ettiğiniz sıcaklıkların evinize geri dönmesini istiyorsanız ve komşunuzla aynı yakıt masrafını ödediğiniz halde yeterince ısınamadığınızı düşünüyorsanız, şimdi avcılar petek temizleme servisimizi arayın.

Be the first to comment

Leave a comment

Bilgi için TIKLA ARACall Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55