Sancaktepe Petek Temizliği

Sancaktepe petek temizliği yapan tesisatçı servisi olarak petekleri yerinden sökmeden makineli ve ilaçlı sistemle petek temizleme bakımı yapmaktayız. Petek temizliği şirketi olarak İstanbulda 6 şube 11 servis aracı ile hizmet vermekteyiz.

Sancaktepe Petek Bakımı

Sancaktepe kombi petek temizleme servisi ile ısı transferini suyun geçtiği her tesisat borusunda yapmak artık çok daha kolay bir hale gelmiştir. Büyük olumsuzluklara yol açan kireç maddelerinin artması, çoğalması ve adeta petekleri işgal altına alması nedeni ile kombinizi isterseniz maksimum derecelere getirin yine verim düşecek ve odalarınız pek ısınamayacak konuma gelmesi zor değildir. Fakat onları firmamızca gözden geçirmek ve kirlilikleri hiçbir şekilde kaynak yapılmış tesisatı bozmadan geri çıkartmak ile biz zorlulukların üstesinden gelmeye devam ediyoruz. Sancaktepe petek temizliği ile tesisatların içine girebilecek türde çeşitli cihazlar kullanmıyoruz. Aslında bu tür makinelerin pek yeterli seviyede kullanım ömrü yoktur. Çünkü tesisatların girinti ve çıkıntı bölgeleri, hat girişleri bir cihazı içine alması için pek uygun değildir. Onun yerine biz basınçlı su yöntemini kullanmayı daha uygun görüyoruz. Ekiplerimizce uygulanacak olan teknik ile ilaçlı suyu yani kimyasal karışımlı maddeleri yoğunlaştırarak peteklere dolmasını sağlıyoruz. Bunu bir süreliğine peteklerde bırakmak için yapmıyoruz. Tamamen peteklere kimyasal sular girerken, yüksek basınç nedeni ile hemen iç kısımlardaki maddeleri oradan çıkartacak ve bunu yapma sırasında metal kısımlar aşınmayacak, korozyon gibi süreçler varsa da onu tekrar korumak için ekstradan bir takım maddeleri en son aşamada ekleyerek önlemleri alacağız.

Sancaktepe petek temizliği ile kimyasalın çözdüğü kirlilikleri yine suyun akış gücü ile tamamen oradan çıkartabiliriz ve çıkan maddeler temizlik cihazımızda kalırken, geriye kalan arınmış su ise atık hattında buluşur.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55