İkitelli Petek Temizliği

İkitelli petek temizliği yapan tesisatçı olarak ilaçlı ve makineli sistemle petek temizleme aynı zamanda kombi bakımlarıda yapılmaktadır. Petek temizliği firmamız İstanbul genelinde 6 şube ile aynı gün içinde hizmet vermektedir.

İkitelli Petek Temizleme Firması

İkitelli kombi petek bakımı ilişkin vazifelerimiz arasında üst kısmı ısınmakta ve alt kısmı soğuk kalan veya peteğin belli bir kısmında soğuk kalma hadisesine bağlı olarak çalışmalar vardır. Petek sistemler sanıldığı kadar pahalı değildir ve yenilemek isterseniz 150 TL civarında bir ücrete sahiptir. Fakat işçilik giderleri derken bu miktarlar artacaktır. Fakat tüm bunlara da hiç gerek olmadığı gibi ne kadar kirli seviyelere gelmiş olan radyatörler varsa biz onların tamamını temizleyecek tüm sistemlere sahibiz. İkitelli petek temizliği çalışma sonrasında özellikle peteklerde tek tek termometre ile ölçüm yaparsanız birbirlerine çok yakın olacağını göreceksiniz. İşimiz sadece ilgili ve sadece petekler için üretilmiş olan, envanterimizde yer alan petek temizlik cihazları ile onlara müdahale etmek değildir. Onları korumaya devam edecek olan kimyasal maddelerin içinde kalmasını sağlarken, reglaj ayarını yaparak ısıların güzel şekilde yayılmasını sağlayabilir, petek havalarını alabilir, kombinin olası arızalarına karşı fikirlerimizi söyleyebiliriz. Kirli halde bırakılan ve ısınmakta ciddi zorluklar içerisinde olan peteklerde maalesef kombi kullanıcıları için kirli maddelerin o kısma da dolmaya başlaması ile filtre tıkanıklığı sorunu da oluşabilmektedir. Biz su sirkülasyon hatası veren kombilerin de derdini biliyoruz ve bize güvenin, bu işi Çözüm Merkezinin yapmasına izin verin.

İkitelli petek temizliği olarak ayda 400 TL gibi rakamlara yaklaşan doğal gaz faturanızda kısmi olarak iyileşmenin anahtar bu çalışmanın yapılmasına bağlı olabilir.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55