Taşdelen Petek Temizliği

Taşdelen petek temizliği yapan tesisatçı olarak makineli ve ilaçlı sistemlerle tesisatın içine biriken kiraç, tortu ,pas ve çamurlaşmayı temizliyoruz. Petek temiziği firmamız T.S.E belgeli kimyasal ilaçlarla hizmet vermektedir.

Taşdelen Petek Bakımı ve Temizliği

Çekmeköy Taşdelen Petek Temizliği ekibimizi armadan önce petekleri kontrol etme sırasında hava yapıp yapmadığına baktınız mı? Petek soğukluğuna neden olan faktörler çok sayıdadır ve en başlarında incelenmesi gereken yan taraftaki purjör ile havanın çıkışını sağlamak ve su gelmeye başladığı zaman hemen kapatmaktır. Eğer ki bir tornavida veya benzer sert cisimler ile hava almak için ilgili kısmı çevirdiniz ve hemen su geliyorsa, hava alma işleminin yapılmasına gerek kalmamış demektir. Fakat suyun da biraz çıkmasına izin vermek sorundur ve tavsiye etmiyoruz. Taşdelen petek temizliği ile problem dolu olan radyatörlerinizi elden geçiyoruz ve onlarla alakalı ters bağlantılar, yanlış tesisat montajları gibi aşamalara dair sizlere bilgi veriyoruz. Fiyatları bir miktar aşağıya çekerek ve 24 ay gibi sürelerle peşin fiyatına taksit yapan bazı firmaların maalesef evlerdeki sistemleri döşerken tam anlamı ile titiz bir işçilik sarf etmediklerine pek çok seferde tanıklık ettik. Onların hızlıca yaptığı işçilikten dolayı maalesef sıcak ve soğuk hatlar peteklere yanlış yerden bağlanarak problem oluşmasına izin verilebiliyor. Sırf tesisat hataları ile başlangıç yapan soğumalara karşı da önlemlerin tarafımızca alınmasını sağlayabilirsiniz.

Taşdelen petek temizliği ile radyatör yıkama işlemlerinde, cihaz takılmasından, son ana kadar en ince detayları alıncaya kadar hatlar ve iç bölgeleri temizlenecektir. Farkı işlem sonunda hemen görebilirsiniz. Daha sıcak peteklere ulaşmak için kesinlikle tesisatı yenilemenize gerek yoktur.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55