Küçükköy Petek Temizliği

Küçükköy petek temizliği tesisatçı firması olarak kimyasal ilaçlarla peteğinizdeki kireç ve tortuyu temizliyoruz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Gop semtine hizmet vermekteyiz.

Küçükköy Petek Temizliği Yapan Firmalar

Gaziosmanpaşa Küçükköy petek temizliği yalnızca takılacak birkaç kablo ile petek temizleme aygıtları ile hizmet getirmektedir. Radyatör, kalorifer borusunda soğukluk olması, sıcak olan peteğin sıcak suyu iletememesi gibi sorunların ana nedeni petek tıkanmasıdır. Berrak şebeke suyunu da ekleseniz orada yine kireç birikir. Zamanla tortu oluşumları derken kanallar tıkanır. Açılması için ise kırma dökmeye asla yer yoktur. Küçükköy petek temizliği sökme, takma işlemleri olmadan maksimum 1-3 saatte tüm peteklerde bakım yapılması işlemi uygulanmaktadır. Yaz sonu, Sonbahar başlamadan kısacası senenin her ayı bu işlemi yaptırabilirsiniz. Tesisattan alınacak küçük parça suyun renk tonu zamanı gelmiş mi belli edecektir. İçerisinde küçük de olsa yer edinen kireç parçaları, tortular petekte sıcaklık düşüşüsün sebebidir. Bu kireç taneleri bir arada durur, yalnız banyo girişindeki havlupan, kombi cihazı veya peteğe direkt kablo ile bağlantı kurulacak yapı ile solüsyon aktarması yapar ve çözünecek aşamaya getiririz. Artık yaprak taneleri gibi en ufak basınçlı su aktarımı ile bile suların cihazımızdan geçip peteklere aktarılması yapılır. Bunu yaparken tüm maddeler cihazda kalır ve belli zaman sonra sorunu ortadan kaldırabiliriz.

Küçükköy petek temizliği 7/24 İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası hizmet fişleri ile tüm çözüm çalışmalarını sunmaktadır. Her ay ödenen doğal gaz ödemelerini azaltmak, masrafları düşürmek, petek sıcaklığını artırmak, odanın soğumasını önlemek, petek ısılarını eşit hale getirmek ve daha pek çok konularda bu çalışma sizlere inanılmaz yardımcı olacaktır.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55