Kısıklı Petek Temizliği

Kısıklı petek temizliği firması olarak peteğinizdeki kireç ve tortuyu peteğinizi yerinden sökmeden petek temizleme hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Üsküdar semtine servisimiz bulunmaktadır.

Kısıklı Kombi Petek Bakımı

Kısıklı petek temizliği ev, ofis, villada ısıtma tesisatı bakım işlemleri yapmaktadır. Apartmandaki tüm petekleri temizleyecek indirimli, kampanyalı fiyatlar ile garanti sunarak bunu yapabilecek İstanbul firmasıyız. İsterseniz bireysel sırf sizin dairenizle alakalı kalmak sureti ile soğuma belirtileri olan peteklerin içten ısınma kalitesini tam olarak artırabiliriz. Kısıklı petek temizliği doğal gazlı evlerde ilaçlı solüsyon sıvılar ile tecrübeli petek temizleme yapabilecek bir firmayız. Suyun her sıcak ve soğuk ısı değerleri arasındaki geçişi en azından kirecin artışı anlamına gelecektir. Zaman zaman ilave edilen ek sular da bunun artışına destek olacaktır. Daha pek çok tür maddeler de peteklerin içlerini doldurur. Kombi ısı değerine yakın sıcaklığı peteklerde bu geçiş hattı dolmaya başladığı için bulamazsınız. Yüzeysel tarama cihazları ile sıcaklıkları hemen not ederiz. Odaların ısıları, soğuma sorunu olan petekler kısacası her şeyin analizini yaparız. Petek sayısı ne ise genelde onların yarısını kapalı duruma getirip tüm solüsyonların sistemlere akmasını sağlarız. Temizleyici bu sıvıların ardından bir süre sonra basınçlı su ekleyerek tüm kirli suyun içindekiler ile birlikte cihazımıza akması sağlanır. Cihaz filtresinde arıtma yapılır ve devir daim niteliğinde tekrar peteklere geçer ki dakikada 100 litre civarında transferi yapabiliyoruz. Birkaç saat içinde tüm kirlenmelerden kurtulmuş olacaksınız.

Kısıklı petek temizliği uzun süre devam eden peteklerde temizlik işlemini vaat eder. Öyle ki iki sene randıman almanız mümkün olup, sıcaklık daha kolay tüm binaya yayılacaktır. Zemine döşenmiş radyatör ile ısınan petekler veya duvar kalorifer sistemlerindeki soğukluğu bitirebilecek bir sistem olmasının dışında %30 ve üzeri gibi tasarruf elde edilmesi imkanları da vardır.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55