Kozyatağı Petek Temizliği

Kozyatağı petek temizliği yapan tesisat firmamız özel temizleme kimyasalları kullanarak tüm tesisatı ve kombiyi temizlemektedir. Petek temizliği yapılırken gereken incelikler gösterilmezse ilerde sıkıntılar çıkabilir.

Kozyatağı petek temizliği ile kombilerinizde oluşabilecek su eksiltme sıkıntılarına karşı önlem alınması artık çok daha kolay. Bizleri arayabilir ve birazdan yazacağımız yan etkileri ve olası riskleri de göz önünde bulundurarak destek alabilirsiniz.

Petek Temizliği Yapılması Hakkında

Kozyatağı petek temizliği ile uzun süredir kombilerinizde hata sinyalleri ile birkaç günde bir defa olmak üzere çeşitli istenmeyenler durumlar oluşuyorsa bunların her birisinin çözümü vardır. Eğer genleşme tankı dediğimiz kısımda hava eksilmesi oluşuyorsa problemin kaynağı olabilir ve özellikle hangi marka kombi kullanıyorsanız teknik servisi çağırarak destek alabilirsiniz. Eğer ki bahsettiğimiz hava tankı tamamen normal şekilde yer alıyorsa bizi arıyorsunuz ve peteklerde kaçak analizi yapıyoruz. Ayrıca peteklerdeki ısı düşüşün etkilerinden bir tanesi iç kirlilik diğeri de kaçak varsa su miktarı azalır ve o kısımlar için enerji sistemlerinin yapabileceği pek fazla bir şey kalmaz. Yurtdışından getirtmiş olduğumuz özel kimyasalları kullanarak biz petek içinde su tahliyesi yaptıktan sonra eğer ki sızıntı varsa mutlaka onu tamamen kapatacak şekilde uygulama önerebiliriz. Ayrıca bunun yanında iç kirlilik içinde en mükemmel şekilde atıkları söküp atacak ve bunu yaparken boruların vasıtası ile evinizde kirlenme meydana getirmeyecek olan tekniklerimizi de birlikte alabilirsiniz.

Kozyatağı petek temizliği tesisatçı firması olarak özel makinelerle ve petek temizleme ilaçlarıyla kombi petek bakımı servisi vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Kadıköy ilçesine hizmetimiz bulunmaktadır. Isınmayan peteklerinizi eskiye göre daha iyi ısınmasını sağlamak için bizlerle iletişime geçiniz. 0216 612 55 90 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Kozyatağı petek temizliği ile sizlere profesyonel olarak bakım öneriyoruz ve anlaşılır bir şekilde ve müşterilerimize karşı saygılı olarak tüm donanımsal eksiklikleri, uygulanması gereken adımları tek tek yapıyoruz.
ile kombilerinizde oluşabilecek su eksiltme sıkıntılarına karşı önlem alınması artık çok daha kolay. Bizleri arayabilir ve birazdan yazacağımız yan etkileri ve olası riskleri de göz önünde bulundurarak destek alabilirsiniz.

 

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55