Fıstıkağacı Petek Temizliği

Fıstıkağacı petek temizliği yapan Çözüm Merkezi firmamız aynı gün içinde hizmet sunmaktadır. Petek temizliği dikkat ve özen isteyen bir tesisat işidir bilinçsiz müdahale yapılması tesisata veya kombiye zarar verebilir. Bu yüzden işi uzmanına yaptırınız.

Isınmayan Peteklere Çözüm

Fıstıkağacı petek temizliği teknik ekibimiz ile ısınmakta güçlük çekilen demir döküm petekleriniz için yardımcı olmak ve özellikle amatör bazı firmaların yapamadığı sıkıntıları aşmak istiyoruz. Bazen petekler ısınmaz ve gelen öneriler arasında kazan dairesinin tamamen kapatılması ve suyun boşaltılması istenir ve tahminen merkezi ısıtma sistemlerinde kalıyor olabilirsiniz. Kireçlenme yapan yani içi maddeler ile dolan bir peteği temiz hale getirmek için bu kadar şatafatlı bir şeye gerek yoktur. Gelin en kolay şekilde sizlere anlatalım.

Fıstıkağacı petek temizliği tesisatçı firması olarak özel makineli cihazlarla ve özel petek temizleme ilaçlarıyla peteğinizi yerinden sökmeden kombi petek servisi hizmeti vermekteyiz. Isınmayan peteklerinizi uzman tesisatçılarımız sayesinde eski performansına kavuşturmaktayız. Peteğinizi eskisinden iyi bir hale getirmek istiyorsanız yakında zamanda bizlerle iletişime geçiniz. 0551 231 83 55 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Fıstıkağacı petek temizliği ustalarımız ile petekleri yerlerinden sökmeden, havlupana (merkezi ısıtma sistemi olan binalar için) bağlantı yaparak tüm kimyasalların peteklere aktarılması, kirli suların tahliye edilmesi ve bunun yanında içindeki maddelerden de tamamen arınacak şekilde işlemi sonlandırmak mümkündür. Elbette tesisatın içine zarar vermemesi, 5-10 lira gibi ucuz ve pek bir faydası olmayacak kimyasallarında kullanılmamasına özen gösteriyoruz. Diyelim ki 8 tane petek var ve içinden 2 tanesi az ısıtıyor. Sadece onlarla temizlik cihaz bağlantısı yapılabileceği gibi biz havlupana en uzak yerde bulunan peteği bile tek bir kontrol noktasından tamamen temizleme özelliğimiz vardır. Yeni nesil, akıllı petek sistemleri, eski demir döküm, yerden ısıtmalı, alüminyum veya farklı petekler içinde her zaman bizi arayabilirsiniz. Fıstıkağacı petek temizleme ile kireç ile dolu peteklerdeki atıkları tahliye etme sırasında odalarınızın duvarlarında yer alan bu ünitelerin sızdırmama yapmamalarına dikkat etmek en birinci amaçlarımızdan bir tanesidir.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55