Fevzi Çakmak Petek Temizliği

Fevzi çakmak petek temizliği yapan tesisatçı firmamızda temizleme kimyasalları ve makine sistemleri kullanılarak işlem yapılmaktadır. Petek temizliği konusu hasas konudur çünkü sonucunda kombi arıza verip bozulabilir.

Fevzi çakmak mahallesi petek temizliği ekiplerimiz ile radyatörlerinizin tam olarak bakımının yapılması için sizlere sadece her iki senede bir kere bizlere görev vermenizi istiyoruz. İçerisindeki tüm biriken maddeleri bakın hangi teknikleri kullanarak oradan hasar vermeden çıkartıyoruz.

Nitelikli bir temizlik nasıl olur ?

Fevzi çakmak petek temizliği işlemlerimizde doğal gaz, katı yakıt veya elektrik tesisatının ısıtmış olduğu peteklerinizdeki temizliği geri getirmek için kesinlikle kimyasal çözücü kullanmanın önemli olduğunun bilincindeyiz. Aslında iki şekilde temizlik yapılabilir ve bunlar ilaçlı ve ilaçsız olarak ayrılabilir. Kombinin elektrik ile olan bağları kesilir ve kombinin iç kısımlarındaki su tahliye edilmesi gerekiyor. Radyatör musluğu biraz gevşetilirken, su girişine ait vanalarında kapatılmasından sonra cihazımızın kombiye bağlayarak atıkların dışarı çıkarken, kimyasal bazlı suların da içindeki maddeleri tazyik sayesinde çözmesi ile işlemleri tamamlayabiliriz. İlaçsız temizlik ise pek sağlıklı değildir çünkü petek içine yapışmış olan kireçler ve çeşitli tabakaları olduğu gibi söküp atabilecek teknikte ve özellikle basit kimyasallar kullanmıyor olmamız verimi hemen almanızı etkin şekilde sağlayacaktır.

Fevzi çakmak petek temizliği ustalarımız ile her sene radyatörleriniz için bizleri aramanız kesinlikle verimi daha üst seviyeye çıkartacaktır. Fakat genelde iki senede bir kere bakım yaptırmak idealdir. Diğer taraftan peteklerdeki ısıları çeşitli cihazlar ile ölçerek “bu şekilde olmaması gerekirdi” şeklinde düşünceler aklınıza geliyorsa hemen kontrollerin ve akabinde gerekliyse temizlik işlemleri için deneyimli kadromuz her zaman göreve hazırdır.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55