İslambey Petek Temizliği

Eyüp İslambey petek temizliği yapan tesisat firmasıyız özel robot makineler ve kimyasallar kullanarak petek temizleme hizmeti firmamızdan alabilirsiniz. Petek temizliği 3 senede 1 kez mutalaka yaptırılmalıdır çünkü tesisatın içinde kir , tortu , pas ve çamurlaşma ısınma sorunlarına neden olmaktadır.

Eyüp Petek Temizleme Servisi

İslambey petek temizliği ekiplerimizce en kaliteli teknikler uygulanarak iki saat gibi sürede yapılacak tüm faaliyetlerden sonra yakıt tasarrufu anlamında %20-%30 gibi düşüş gözlemeniz mümkündür. Kombi kullanıcıları için bunları yazmak istiyoruz, fakat merkezi ısıtma sisteminde tek bir kumanda panelinden yönetilenler için daha yüksek ısınma dereceleri vaat edebiliriz. Farkı anlamak için birkaç gün geçmesine gerek yoktur. Temizlik bittikten sonra biz su dolum işlemlerini peteklere aktarıyoruz, tek tek hava boşluğu varsa onları alıyoruz ve eksik kalan kısımlarına tekrar su dolduruyoruz. İslambey mahallesi petek temizliği ekipleri olarak kombinizdeki derece ayarlamalarına dikkat etmenizi öneriyoruz. Artış şeklinde havaların giderek soğuması ve peteklerin de tam ısınamaması nedeniyle maalesef sorun yaşayabilirsiniz. Çetin kış şartlarına gelindiği zaman dereceleri yükselttiğiniz halde verim alınması çok düşük düzeylerde yer alıyorsa bundan vazgeçmenizi öneririz. Çünkü yakıt kullanımı artınca ısının da aynı paralelde devam etmesi gerekirken burada onu göremiyoruz. Görebilmemiz için kesinlikle tesisatları inceleyerek sorunu bulmamız gerekiyor. Belki eski tip petekler kullanıyorsanız kosva vana kısmı kapalı olabilir. Belki kombiniz su sirkülasyon hatası (petek içi kirlilik olabilir) gösterdiği halde bunu önemsemiyor ve zamanla geçeceğini düşünebilirsiniz. Belki de peteklerdeki sızıntılar buna neden oluyordur?

İslambey petek temizliği teknik kadromuzdaki iyileşmeler devam ediyor ve elektronik cihazlarımız ile peteklerinizin içini tamamen temiz hale getiriyoruz. Ayrıca koruyucu kimyasal eklemesi yaparak, hasar oluşmasının önüne geçiyoruz.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55