sultanbeyli petek temizliği

İstanbul sultanbeyli petek temizliği yapan makineli tesisat servisi kimyasalla yerinden sökmeden kombi petek bakımı Çözüm Merkezi firmamızca yapılmaktadır. Petek temizliği 3 senede 1 kez mutlaka yapılmalıdır petekleri iç dış olarak temizliğini yaptırın kışı rahat geçirin.

Sultanbeyli petek temizliğinin çalışma alanı arasında şehir şebekesinin kirliliği yada kireçli olmasından kaynaklanan ve apartman için su deposunun kalitesizliğinin de faktörü olabildiği petek içi atık ve kireç oluşumuna karşı yanınızdayız.

Tüm problem kombinizde olmayabilir!

Sultanbeyli petek temizliği yaptırmadıysanız eğer sorunun sadece kombiden kaynaklandığını düşünmenizi istemeyiz. Petekler birbirine aynı malzemeden üretilmiş boru sistemleri ile bağlıdır ve bu hatlardaki şu geçirgenliği ne kadar düşük ise sonrakine de yeni ısınan sıcak su bir o kadar az ilerleyecektir. Örneğin en uzaktaki petek 22 derece ise ondan önceki 27 ve birinci olan 30 dereceyse ya atık problemi yada reglaj ayarının yanlış yapıldığı izlenimi bizde oluşabilir. Tesisat incelemesi, sıcaklık kontrolleri, kombi ayarları gibi olasılıkları değerlendirmemiz gerekiyor.

Petekler kullanılamaz mı?

Sultanbeyli petek temizliği işlemlerini yaparken kesinlikle peteklerinizin tekrar sıcak kalmasını için temizliğin gerekli olup olmadığına bakmamız gerekli ve peteklerinizin değişme gibi bir ihtimali yoktur. Düşünelim ki peteklerde sızıntı var ve bu bile büyük bir sorun değildir çünkü kimyasal ile o açıkları hızlıca kapatabiliriz.

Radyatör bakım hizmetleri

Sultanbeyli petek temizliğindeki öne çıkan çalışma basınçlı, gür ve kimyasal maddenin de etkisi ile atıkları peteğin hangi kısmında oluşursa oluşsun oradan söküp alacak güçte yer almasıdır. Artık ısınma giderlerinizde düşüş ve sıcaklıklarda artış olması gerektiğini düşünüyorsanız bizleri arayın ve garantili işlemleri hemen başlatalım.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55