boğazköy petek temizliği

Arnavutköy boğazköy petek temizliği ve kombi bakımı servisi telefon numarası 0212 674 69 83 , 0551 231 83 55 kimyasallı sökmeden petek temizleme yapılır. Petek temizliği firmamızda özel temizleme kimyasalları basınçlı petek temizleme makineleri ile uygulama yapılmaktadır.

Arnavutköy petek temizliği şubemizi arayarak Boğazköy için servis talebinde bulunabilirsiniz. Aynı gün içinde rendevü veren firmamız petek temizlik işlemlerine de 1 yıl garanti vermektedir.

Boğazköy Petek Temizlik ve Bakımı

Boğazköy petek temizliğinin çalışma alanı arasında şehir şebekesinin kirliliği yada kireçli olmasından kaynaklanan ve apartman için su deposunun kalitesizliğinin de faktörü olabildiği petek içi atık ve kireç oluşumuna karşı yanınızdayız.

Tüm problem kombinizde olmayabilir!

Boğazköy petek temizliği yaptırmadıysanız eğer sorunun sadece kombiden kaynaklandığını düşünmenizi istemeyiz. Petekler birbirine aynı malzemeden üretilmiş boru sistemleri ile bağlıdır ve bu hatlardaki şu geçirgenliği ne kadar düşük ise sonrakine de yeni ısınan sıcak su bir o kadar az ilerleyecektir. Örneğin en uzaktaki petek 22 derece ise ondan önceki 27 ve birinci olan 30 dereceyse ya atık problemi yada reglaj ayarının yanlış yapıldığı izlenimi bizde oluşabilir. Tesisat incelemesi, sıcaklık kontrolleri, kombi ayarları gibi olasılıkları değerlendirmemiz gerekiyor.

Petekler kullanılamaz mı?

Boğazköy petek temizliği işlemlerini yaparken kesinlikle peteklerinizin tekrar sıcak kalmasını için temizliğin gerekli olup olmadığına bakmamız gerekli ve peteklerinizin değişme gibi bir ihtimali yoktur. Düşünelim ki peteklerde sızıntı var ve bu bile büyük bir sorun değildir çünkü kimyasal ile o açıkları hızlıca kapatabiliriz.
Radyatör bakım hizmetleri

Boğazköy petek temizleme öne çıkan çalışma basınçlı, gür ve kimyasal maddenin de etkisi ile atıkları peteğin hangi kısmında oluşursa oluşsun oradan söküp alacak güçte yer almasıdır. Artık ısınma giderlerinizde düşüş ve sıcaklıklarda artış olması gerektiğini düşünüyorsanız petek temizliği firmamızı arayın ve garantili işlemleri hemen başlatalım.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55