petek içindeki tozlar nasıl temizlenir

Kalorifer petek içindeki tozlar nasıl temizlenir ? bunun için özel buhar temizlik makineleri kullanıyoruz İstanbul her yerine uygun fiyatlı petek toz temizliği servisi için bizi arayınız. Petek temizliği iç dış olacak şekilde yapılırsa hem sağlık açısından hemde maddi açıdan daha iyi olur.

Petek aralarındaki tozle petek çalışınca havalanır görmedğimiz bu küçük tanaler burnumuzdan veya ağzımızdan solduğunuz hava ile bizi hastalık getirir. Atv kanalı petek toz temizliği konusunda bir vtr hazırladı sizde izleyebilirsiniz.

Petek içindeki tozlardan kurtulmanın yolları

Petek içindeki tozlar nasıl temizlenir ? Kalorifer tesisatı içini temizlemek için solüsyon basılan makine ile devir daim yaptırılması sonucunda tüm kir tabakalarının alınarak atık kanallarına gönderilmesi, verimli ısınmanızın yolunu açmaktadır. Kaloriferde dış temizlik işlemleri ise kuru buhar makinesi ile üst ızgarayı açmadan dıştan uygulanan ve toz zerreciklerini hareket ettirerek temizlenmesi anlamına gelmektedir.

Petek dışı toz temizliği neden gereklidir ? Peteklerin dış temizliğini yapan petek arası toz temizleme makinesi ile herhangi bir zarara yol açmadan ayarlanan basınç ile buharın üst ızgarayı çıkartmadan püskürtülmesi yoluyla yapılır. Peteğin altına yerleştirilecek bir bez ile etrafa tozların kaçmasını önleriz. Petek toz temizleme gerekli midir? Siz peteği her ısıttığınız zaman sıcak hava ile birlikte petek içinde yer alan toz zerrecikleri havalanmaya başlar. Öyle ki solunacak kadar rahat bir şekilde yükselir ve evde kalanlarda özellikle solunum yolu hastalıkları oluşabilmektedir. Halı veya evin herhangi bir yerinin son derece hijyenik olmasının yanı sıra peteğin içindeki tozları temizleyen makine işlemlerini bizden alarak bu tür aksaklıklardan kurtulabilirsiniz. Ayrıca, petek perdeyi kirletiyor gibi sorunların temelinde bu tozların havalanması yer aldığını da eklemek isteriz.

Petek içindeki tozların temizliği ne kadar ? Ücret, fiyat konusu petek başına hesaplanır ve yüksek maliyete sahip değildir. Ortalama 30-60 dakika içinde tertemiz ve toz bırakmayacak peteklere sahip olursunuz. Fiyat bilgisi bu sayfamızda yer alırken, telefon ile merak ettiğiniz konuları ekiplerimize sorabilir, servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55