Siyavuspaşa Petek Temizliği

Siyavuspaşa petek temizliği yapan tesisatçı makineli ve ilaçlı sistemle kombi petek temizleme servisi veriyoruz bize 0212 417 21 87 den ulaşabilirsiniz. Petek temizliği yerinden sökülmeden ve son teknoloji makineli sistemlerle yerinde yapılmakadır.

Siyavuşpaşa Kombi Petek Bakımı

Bahçelievler Siyavuşpaşa petek temizleme ekiplerimizce ilk 15-30 dakika gibi süreci araştırma aşamasına ayırmayı uygun görüyoruz. Zaten bir binada 8 civarı petek bulunur ve duvar üzerlerinde olmasından dolayı biz ön inceleme yapmamız ile nerede sıkıntı var aşağı yukarı anlayacağız. Bazen reglaj ayarı gibi basit bir kısmın yanlış girilmesi, vanaların yanlış çevrilmesinden dolayı bile sıkıntı hemen düzelebilir. Bazen bunu yapsanız da pek fayda sağlayamazsınız ve boruların içi resmen kireç ile kaplanmıştır. Kısacası karşımıza çıkabilecek çoğu probleme karşı hazırlıklı şekilde yer alan bir ekibimiz var ve sizlere en iyi hizmeti sunma amacındayız.

Siyavuspaşa mahallesi petek temizliği bölge tarama hizmetlerini yaparken kesinlikle sirkülasyon pompasına ait bloke olma, iletememe, kombinizin taze sıcak suyu sıradakilere gönderememe gibi sıkıntıların kaynağı olarak petek ısınmamasını gösterebiliriz. Anlamak için kombi ayarlarına biraz bakmak, peteklerde dış yüzeylerde sıcaklık ölçümleri ve vanaları biraz kontrol etmek yeterlidir. Kalorifer tesisatı döşeyen firmaların amatörce çalışmaları ile ve binalardaki malum hatlar ile uyumlu olacak şekilde biraz yapılacak düzeltmeler ile yanlış tesisatı bağlayarak evinizden ayrılmış bile olabilirler. Sıcak su normalde yukarıdan gelip, aşağıya doğru peteklere dökülmesi gerekirken bu yer almazsa sorun olacaktır. Son olarak ise kireç, çamur ve pas gibi maddeler hatları doldurur ve açılması için temizlik cihazlarımız ile tam bir bakımın yapılması gerekir yoksa kirli şekilde kalır ve peteklerinize ne yapsanız da ısınamaz.

Siyavuspaşa petek temizliği İstanbul’da her iki yakada özenli bir çalışmayı sizlere vaat ediyor ve hızlıca binalarınıza ulaşabiliriz.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55