Rasimpaşa Petek Temizliği

Rasimpaşa petek temizliği yapan tesisatçı olarak özel tesisat petek temizleme makineleri ve kimyasalları ile hizmet verilmektedir. Petek temizleme fiyatları 25 TL adet başı olarak belirlenmektedir  7 petekli bir daire 150 TL ye indirimli olarak temizlenir.

Petek Temizliği Yakıt Tasarrufu Sağlar

Rasimpaşa petek temizliği uzmanlığımız ile merkezi ısıtma sistemlerinde kullanılan ve eski tip radyatörlere sahip binalardaki tesisatların da iç kısımlarının tamamen pırıl pırıl olmasına dikkat ediyoruz. Bodrum katta kosva vana isimli bir ünite bulunur ve bu vananın kapatılması sırasında örneğin her katta 3 daire varsa 1 veya 2 tanesine sıcak su tam olarak iletilemez. Bu ince bir konudur ve araştırmamız içerisinde yer alacak. Rasimpaşa petek temizleme ile kısa sürede bu sistemleri tamamen ısınacak hale getirmenin en etkili yolu iç bakımlarını yapmaktır. Kastettiğimiz suyu tahliye edip, tekrar peteklerdeki her alanın tamamen doldurulması değildir. Şöyle düşünürsek eğer, petek içinde kireç varsa ve tahliye yapıp, tekrar tüm peteklere su basarsanız pek bir şey değişmeyecektir. Çünkü o kirecin olduğu bölgelere su geçmez. Su geçmediği için ısınamaz. Hatta en uzaktaki peteklerin daha soğuk olması bundan kaynaklanır. Bazen internetten edindiğiniz bilgiler ile peteklerdeki reglaj ayarını anlatıldığı gibi değiştirerek sonuç almaya çalışabilirsiniz. Fakat bu sürekli işe yarayacak bir metot değildir. Döküm radyatörler her ne kadar eski tip olsa ve neredeyse 10-20 yıldır ve daha uzun bir süre temizlenmemiş olsa bile eski haline en azından daha sıcak bir kıvama dönüştürülmesi mümkündür. Birkaç saat şeklinde ilerleyecek ve cihazlar ile sürekli kimyasal takviye ve atık çıkışlarının yanı sıra peteklerdeki son durumların takip edileceği bir periyotta biz tam bir garanti içerisinde sizlere bu işin üstesinden geleceğimizi vaat ediyoruz.

Rasimpaşa petek temizliği hizmetlerimizi incelemeden önce asla evlerinizdeki sistemleri temizletmeyin, en iyi bakım hizmetlerini bizde bulabilirsiniz.

Rasimpaşa petek temizliği tesisatçı firması olarak özel makinelerle ve petek temizleme kimyasalı ile peteğinize hiç bir türlü zarar vermeden petek temizleme servisi vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Kadıköy ilçesine hizmetimiz bulunmaktadır. Peteğinizde herhangi bir kırma ve yerinden sökülme durumu olmadan onarımı istiyorsanız bizlerle iletişime geçiniz. 0216 612 55 90 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55