Nişantaşı Petek Temizliği

Nişantaşı petek temizliği yapan tesisatçı firması olarak peteğinizi yerinden sökmeden kireç , tortu ve çamurlaşmayı temizlemekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Şişli semtine hizmet vermekteyiz.

Nişantaşı Petek Temizleme Fiyatları

Nişantaşı petek temizliği kaloriferdeki sıcaklığın azalmasını engelleyici önlemler almaktadır. Sıcaklık ilk panelde ne ise sonrakinde de aynı olmalıdır. İç katmanları ne kadar temiz ise bu sıcaklık akışı için olumlu gelişmedir. Tıkalı olan peteklerin temizlenmesi ise solüsyonların peteğe aktarımı ile yapılmasına bağlıdır. Bazı kaliteli cihazlar ile biz içteki tüm kirli sularla birlikte maddelerin de alınmasını sağlayıp yine temiz hale getirebiliriz. Nişantaşı petek temizliği berrak ve çeşme suyu gibi sorunsuz suya sahip olan kaloriferlerin daha iyi ısındığını söylemektedir. Renk dozajı ne kadar koyu ise o derece kirlilik vardır. Bazen kahverengi, bazen ise siyah renklere sahip olan petek sularının artık bakım zamanı gelmiş demektir. Tıkalı petek kanalının açılması ve temizlenmesi için havlupan girişine iki tane hortum takılması ile işlem yaparız. Açık bırakılacak olan petek toplam sayısının yarısı ile işleme devam ederiz. Bazen geniş villadaki tüm peteklerin temizlenmesi gibi adımlarda bu 3-4 parça halinde de olabilir. 100 litre/dakika gibi büyük ölçekte petekteki suyun makine ile çekilmesi yapılırken, aynı hızda geri peteklere gönderilir ve filtre kısmındaki elekte kireç, tortu, çamurların kalması sağlanır. Solüsyon aktararak içteki maddelerin de kalanlarının çözünmesi sağlanırken onların da alınmasını sağlarız.

Nişantaşı petek temizliği çalışma sonrasında ilk ısıtmayı yapabilir. Sıcaklık öncesine göre daha artmış olacaktır. Evi kirletmeden bakım yapmak ve oda sıcaklığını artırmanın yanı sıra diğer güzel tarafı ise peteğin yaktığı doğal gaz faturasının düşürülmesi için %40 civarına yakın düşüşleri de gözlemlemeniz mümkündür.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55