halkalı petek temizliği

Halkalı petek temizliği tüm işlemlerimiz cihazlar sökülmeden yapılıyor ve gelişmiş özelliklere sahip cihaz ve kimyasal bileşimlerinin etkisi ile peteklerin içinde her yere nüfus ederken, atıklarında dışarı çıkması için elverişli zamanlar oluşturabiliyor. 1,5 saat içinde ortalama olarak bir hanedeki tüm petekleri ilk günkü gibi yapabiliriz.

Petek Temizliği Halkalı Servisi

Halkalı petek temizliği önerilerimiz arasında kombinizin sürekli peteklerdeki sıcaklığı denetlediği ve ona yönelik yakıt dengesini kurduğunu unutmamalısınız. Peteklerin bir bölümünde soğuma varsa sıradaki petekte bundan etkilenebilir. Çünkü su yeterince akıp gidemiyorsa ve hava varsa ısınamayacaktır. Isınmayan peteklerdeki ana sorun ya hava yada atık birikmesi olmasıdır. Burada firmamızca etkili bir temizlik yapılarak verim alınması mümkündür. Halkalı petek temizleme yaparken kapalı devredeki havaları da kontrol edebiliriz ve yan taraftaki bir tornavida ile açılabilecek kadar basit bir sisteme sahip olan bu kısımda hava olup olmadığı anlaşılabilir. Bir tas bulunur ve olası su çıkışlarında etrafında kirlenmesi önlenmeye çalışılır. Lakin hava alınırken aşırı su çıkmamasına dikkat edilmelidir.

Radyatörlerdeki tüm işlemleri Halkalı petek temizliği servisi olarak petek sayısınca değil tüm daireyi kaplayacak şekilde yapıyoruz ve ortalama 3+1 eviniz varsa 8-12 arası peteğiniz var demektir ve 2-3 saat gibi küçük bir zaman bizim için yeterlidir. Kirlilik düzeyi az ise zaten işimiz daha erken bitecektir.

Halkalı petek temizliği tesisatçı firması olarak özel kimyasal ilaçlar ve makinelerle petek temizleme hizmeti vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Küçükçekmece ilçesine servisimiz bulunmaktadır. Soğuk kış gününde ısınmayan peteklerinizi kombi petek servisiyle onarımını yapmaktayız. Yaptığımız onarım 1 yıl garanti kapsamındadır. 0551 231 83 55 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55