Fikirtepe Petek Temizliği

Fikirtepe petek temizliği yapan tesisatçı olarak makineli ve özel kimyasallarımıza petek temizleme servis hizmeti vermekteyiz. Petek temizliği konusunda uzman firmamız aynı gün içinde Firkirtepe semtine hizmet sunmaktadır.

Makineli Petek Temizleme Fikirtepe

Fikirtepe makineli petek temizliği olarak birincil önceliğimiz tüm ısı kayıplarının önüne geçmek amacıyla kesin bir teşhis ortaya koymaktır. Her haneye veya binalara geldiğimiz zaman ilk işimiz hemen petek içi temizlik şeklinde gelişmez. Durum değerlendirmesinde bulunmak ve sorunu saptamak bazı amatör firmalarda olduğu gibi “hemen petek temizliği yapmamız gerekiyor” gibi yaklaşımlarda bulunarak hata yapmamızın önüne geçmektedir. Fikirtepe petek temizliği teknikerlerimiz tüm ısı ölçümlerini petek dış yüzeyi, tüm odalarınızda yaparak not alacak ve özellikle bağlantı hatası veya iç kirlilikten dolayı gibi faktörler öne çıkarsa o zaman temizliğe geçebiliriz. Zaten size bazı sorular yönelteceğiz. En son zaman peteklere bakım yaptırdınız? Peteklerdeki soğukluk ne zamandan beri var? Benzeri kalıplarda bilgi alacağız ve reglaj ayarı yapıldığı halde halen sıradaki petekte ısı artışlarını göremezsek, kısa zamanda bitirilecek olan bir çalışma ile çamur, kireç ve pas gibi maddelerin yer aldığı oluşumları tesisatlardan tamamen kazıyacak şekilde işlemlerde bulunabiliriz. Peteklerdeki ısı kaybı bazen üst tarafta sıcak su borusu olması gerekirken tersi istikamete doğru döşenmesinden de kaynaklanabilir. Kombi filtresi tıkanmasının ve arkasından hata sinyali üretmesinin arkasında da peteklerdeki maddeler vardır ve biz bunların önüne geçmek için sizlere yardımcı olmak istiyoruz.

Fikirtepe petek temizliği tesisatçı firması olarak özel makinelerle ve petek temizleme kimyasalı ile peteğinize hiç bir türlü zarar vermeden petek temizleme servisi vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Kadıköy ilçesine hizmetimiz bulunmaktadır. Peteğinizde herhangi bir kırma ve yerinden sökülme durumu olmadan onarımı istiyorsanız bizlerle iletişime geçiniz. 0216 612 55 90 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Fikirtepe petek temizliği her zaman tesisatlardaki sıkıntıları aşacak şekilde hamle yapar. Emin olun en az 1-2 sene boyunca tekrar temizlik yapılmasına gerek kalmayacak ve performansın azalmaya başladığı 2.ci sene sonuna doğru bizleri tekrar çağırmanızı öneriyoruz.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55