Etiler Petek Temizliği

Etiler petek temizliği yapan tesisatçı firmamız peteğinizi yerinden sökmeden kimyasal ilaçlarla kombi petek temizliği servisimiz mevcuttur. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Beşiktaş semtine hizmet vermekteyiz.

Etiler Kombi Petek Bakımı

Etiler petek temizliği kombi hata sinyallerini durdurmak ve azaltmak için düzenli radyatör, kalorifer bakım hizmetlerinden yararlanmanızı önermektedir. Günümüzde yüksek doğal gaz faturalarını ödemek zorunda değilsiniz. Her ay ödenen bu harcamaları özellikle petekleri ısıtacağınız aylarda daha yüksek olmasının önüne geçilmesi mümkündür. 300 lira gibi aylık masrafı olan bazı müşterilerimizin bu harcamalarında 200 lira gibi aylık rakamlara düşüş gözlenmiştir. Etiler petek temizliği etkili ve hemen tamamlanabilecek kaliteli hizmetler sunmaktadır. Tam performans ısı yalıtım problemi olmayan petekleri elde etmek için içindeki kireçler, paslar, tortular gibi maddeleri tahliye edilmesi gerekir. Kombi ayarlarından baktığınızda su eksiltme belirtileri varsa da özel sıvılar ile sıvı kaybı yaşanan peteklerde kapatma işlemlerini solüsyonlar ile yapıyoruz. İşte bu solüsyonalar arasında petek boruları ve içlerinin temizlenmesi için kullandığımız solüsyonalar da vardır. Yalnızca havlupan gibi girişler veya petek kenarındaki bağlantı kısımlar ile cihazı bağlar ve iç katmanlara ulaşmasını sağlarız. İçteki tüm pisliklerin çözünmesini sağlarken, hemen cihaz içinde birikmelerine odaklanırız.

Etiler petek temizliği aşırı soğuyan petekleri onarmak, düzeltmek için bu hizmeti kesinlikle önermektedir. Sonbahar, Kış ayında 20 derece oda sıcaklığının olması sizin sonunuz olmamalıdır. Onların ısıtılması kadar biz tesisat açısından sorunlar olup olmadığını da kontrol ediyoruz. Peteklerdeki ısı artışını sağlarken, bunun şu andakinden daha düşük kombi derecelerinde yapılmasına teşvik ediyoruz. Örneğin 50’li kombi dereceleri anormal olabilir. Bunu 40’lara düşürülmesine rağmen sıcaklığı daha iyi seviyelere çıkan petekleri düşünün.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55