Zeytinburnu Petek Temizliği

Zeytinburnu petek temizliği yapan tesisatçı servisimize hoş geldiniz kısa petek temizliği nasıl yaptığımız hakkında bu yazımızda bigi aktaracağız. Petek temizliği işlemi ilk önce tesisatın içinde kirli suyun tamen boşaltılması ile başlar daha sonra tuvalette bulunan petek sökülerek makine bağlanır içine ilaçlı 1 litre su dökülür. Tesisatta döndürülen basınçlı ilaçlı su ile tıkalı gözenekler açılır.

Zeytinburnu petek temizleme yetkilileri eğer evinizdeki doğal gaz faturaları önceki aylara göre giderek artıyorsa ya apartmandaki ısı izolasyonu olmadığı, kombi ayarlarındaki yanlışlıklar yada peteklerin sıcak suyu bir türlü istenen düzeylerdeki sıradakilere iletememesi olabileceğini biliyor musunuz?

Zamanı gelen peteklerinizi bizlere bırakın

Zeytinburnu petek temizliği ile evinizde kaç adet petek olursa olsun hepsini asla dış yada iç cepheye zarar vermeyecek ve petek içi atık yada suların etrafa yayılmasına izin vermeyecek şekilde pırıl pırıl yapabiliriz. Isı yayılımı her petekte ne kadar eşit olursa evinizdeki kalanlarda o derece mutlu olur ve bazı odalar ılıman hatta soğuk denebilecek derecelere yaklaşıyorsa mutlaka bizleri arayın. Temizliğin başlaması için biraz geç kalmış olabilirsiniz lakin bu yapılmayacağı anlamına gelmez ve bize 2-3 saat zaman bile yeterlidir.

Zeytinburnu petek temizliği tesisatçı firması olarak kameralı robot cihazlarla kırmadan kombi petek bakımı hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Zeytinburnu ilçesine servisimiz bulunmaktadır. Soğuk kış günlerinde peteğiniz ısıtmıyorsa bizlerle iletişime geçiniz. Uzman ustalarımızın yaptığı onarım 1 yıl garanti kapsamı içerisindedir. 0551 231 83 55 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Temizlik zamanı gecikirse ne olabilir?

Zeytinburnu petek temizliği yaptırmayı tercih etmediğinizi düşünelim ve birkaç sene zaman geçti atıklar haliyle biraz daha petek içinde yer tutacak onları çıkartmamız için biraz daha zaman gerekebilir lakin gün sonunu aşmayacaktır. Ayrıca daha fazla kimyasal kullanmamız gerekebilir fakat işin sonunda ısı giderlerinizden tasarruf ve %30 ve üzerinde ısı artışı görmeniz söz konusu olacak. Sizce de soğuk günlerde buna değmez mi?

İlaçlı temizlik

Zeytinburnu petek temizliği şirketimiz kapalı devre olup kesinlikle hava geçişi olmayan bu sistemlerde dikkatli olunması gerektiğini biliyor ve cihazlarımız etrafı batırmayacak şekilde tasarlanmış olup, atık çıkışı ve ilaçlı çözücü suyun peteklere dolması sırasında herhangi bir sorun yaşanmayacağının garantisini verebiliriz.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55