Petek temizliğini kendimiz nasıl yaparız

Petek temizliğini kendimiz nasıl yaparız ? Kombi petek temizleme nasıl yapılır gibi sorulara açıklık getireceğimiz yazımızı okumaya davet ediyoruz. Petek temizliği yapmak ciddi bir iştir herkes yapamaz yapsa dahi tam bir temizlikten söz edilemez.

petektemizligiyeni

Kombi Petek Temizlik ve Bakım Servisi

Petekleri Kendim Nasıl Temizlerim

İlk olarak petek temizliği makinesi olması gerekir bireysel kullanıcılarda bulunması mantıksızdır zatende yoktur. İkinci aşama ise petek temizleme kimyasalı bu ilaç tesisat içinde biriken kireç , tortu pas ve çamurlaşmayı basınçlı makine yardımı ile dışarı çıkarmaya yarar. Nasıl çamaşır ve bulaşık makinesinin temizleme deterjanları var buda petek temizleme kimyasalıdır. Petek temizliğini kendimiz nasıl yaparız sorusuna net cevap tam bir temizlik bireysel yöntemle mümün değildir. İdare ettiği kadar temizlik yapmak istiyorum diyenlere bir kaç tiyo vereceğiz. Banyoda petek tahliye vanasını açın ancak açmadan önce yerlerdeki halı vs eşyaları kaldırın çünkü ortalık birazdan batacak makine olsaydı bu olmayacaktı. Vanayı açtınız ve pis sular dökülmeye başladı kombinin içinde su bittti ise kombi suyunu verin tazikle birlikte biraz daha pislik çıkar ancak tesisatın dibine çökenler asla çıkmaz buna kimyasal gereklidir. İşlemi bir kaç kez terkrarladıktan sonra vanayı kapatıp tesisata su veriniz. Elbette ilk bir hafta veya daha kısa süre için verim yüksek olacaktır tesisatın içinde kirlerin kabasını aldınız ancak yer edinen pislikler hala tesisatın içinde olacaktır. Tam ve nitelikli bir petek temizliği için firmamızı arayın en uygun fiyatlarla ısınma problemlerinizi giderelim.

Petek temizliğini kendim nasıl yaparım konusuna açıklık getirmeye çalıştık risk almayın uzman hizmet alın Çözüm Tesisat son teknoloji makinalı ve kimyasallı sistemle tesisat petek bakımı yapıyor. Üstelik İstanbul genelinde adet başı fiyatımız sadece 25 TL dir.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55