Libadiye Petek Temizliği

Libadiye petek temizliği tesisatçı firması olarak peteğinizi yerinden sökmeden kimyasal ilaçlarla kombi petek bakımı servisimiz mevcuttur. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Üsküdar semtine hizmet vermekteyiz.

Libadiye Kombi Bakımı Yapan Firmalar

Libadiye petek temizliği “son peteğin altı soğuk” şeklinde problemleri değerlendirebilir. Bazen reglaj ayarında hatalı panel çevirimi yani suyun homojen dağıtılması önündeki engellerden biri olan bu eylem ile sıcak su istenildiği gibi geçmeyebilir. Bazen sıcak su peteğin altından geçer ve ters bağlantı vardır. Bazen bunların hiç birisi yoktur ve simsiyah peteklerde su oluşmuştur. Bunları incelemek ve düzeltmek bizim işimizdir. Libadiye petek temizliği kalorifer peteklerindeki soğukluğu cihazlar ile gidererek ısınma giderlerinin düşürülmesinde yardımcı olmaktadır. Kalorifer tesisatları içinde berrak su vardır. O zamanla matlaşmaya başlar. Peteklerde kireç artışı, kirlenme daha ileri seviyelerde paslanma problemi bile görülebilir. Biz korozyon tehlikesi olan peteklerde de bu maddelerin öncelikle solüsyon ile temizlenmesinden yanayız. Küçük misket büyüklüğünde olan bu nesnelerin toz, toprak kıvamına geldiğini düşünün. Bu seviyeden sonra aktarılacak basınçlı sular ile toplamda birkaç saatte tüm kirlilik yok edilip, peteklere temiz su aktarımı yapılır.

Libadiye petek temizliği radyatördeki metali koruma özelliği olan sıvılar kullanır. Bu aşamaya sonlara doğru geçeriz. Özellikle korozyon tehlikesini bertaraf etmek için etkilidir. Isıtma sistemleri çalıştırılır ve sıcaklık ölçümleri yapılır. Akabinde aksaklık varsa hemen orada düzeltilir. Bunun size artısı ile sıcaklık artışını şu andakinden az miktarda doğal gaz ile karşılamanız yani aylık doğal gaz harcamalarında azalma yönünde yan etkileri de bulunmaktadır. %20 ve üzeri az doğal gaz ile iyi ısınan petekleri elde etmek için bizleri arayınız.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55