Göztepe Petek Temizliği

Göztepe petek temizliği yapan tesisat firmamızda özel temizleme makineleri ve kimyasalları bulunmaktadır. Petek temizliği uzman bir tesisatçı tarafından yapılmadığında tam bir temizlik olmamasının yanı sıra kombinin bozulması gibi sorunları ortaya çıkartabilir.

Göztepe petek temizliği asla geleneksel olarak tabiri bulunan ve oldukça ağır bir işlem olup, petek sökülmesi, banyoya tek tek taşınması, gider içinden tazyikli su sıkılması ve diğer taraftan temizlenerek çıkması gibi oluşumlar içinde asla değildir. Bizim tekniğimiz daha pratik ve daha hızlı gelin anlatalım.

Peteklerin İç Kısımındaki Kirler

Göztepe petek temizliği servis hattımız oldukça dar olan petek içlerindeki kısımlardaki kirli atıklar, maddeleri oradan çıkartmak için banyoyu kullanır. Fakat ilk başta yazdığımızdan biraz farklı olarak bunu yapar. Örneğin, çoğunlukla apartman sakinlerinin çoğunun evinde havlupan bulunur ve bölüm sökülüp temizlik cihazı, bağlantıları yapılırken, cihazdan ise klozete ve temiz musluk suyuna hat döşenir. Yani temiz su petek içine girer ve kirli olarak klozetten çıkar. Fakat bunu kimyasallar ile temizliyoruz. Göztepe petek temizleme kirli suların temizlenmesinden sonra kimyasal maddelerin yoğun şekilde tam olarak iç bölümlere geçmesi sağlanır ve dolaşımda kalması verimlidir. Bu madde petek içinde 1 saat süresince kalması ve tesisattan çıkartılması şeklinde aşama devam edecektir.

Göztepe petek temizliği tesisatçı firması olarak özel petek temizleme makineleri ve petek temizleme kimyasalları ile kombi petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak İstanbul’un tüm ilçelerine servisimiz mevcuttur. Soğuk kış günlerinde ısıtmayan peteğinizi uzman tesisatçı kadromuz sayesinde eski performansına kavuşturuyoruz.

Göztepe petek temizliği olarak 6 peteğe sahip bir evi düşünürsek kirlilik durumu da zaman faktörünü elbette etkilemektedir fakat maksimum 3-4 saat gibi zaman temizlenmesi için yeterlidir. Petek içinde sadece birkaç tanesinde kirlilik varsa ve diğerlerin bu kötü oluşumlar pek fazla değilse 1-2 saatte de işlem bitirilebilir.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55