Bostancı Petek Temizliği

Bostancı petek temizliği yapan tesisatçı olarak hizmet veren firmamızda özel temizleme kimyasalları ve makine sistemleri bulunmaktadır. Eğer peteklerinizle ilgili ısı problemleriniz varsa petek temizliği yapan firmamızı aramanız yeterlidir.

Bostancı petek temizliği cüzi ve ekonomik rakamlar ile şimdi yaptırın ve evinizi şu andakinden daha sıcak bir hale hemen getirelim. Kimyasal ilaç ve cihazımızdaki gücün farkına inanamayacaksınız ve tüm işlemler tadilatsız, hasarsız, etrafı kirletmeden yapılmaktadır. Bostancı tesisatçı petek temizliğinde nano clean kullanmaktadır.

Basınçlı su ile temizlik

Bostancı petek temizleme hizmetlerinde cihaz takıldıktan, kabloların temiz ve atık şeklinde ayrıştırılmalarının yapılmasından sonra temizliğe başlayabiliriz demektir. Önce sıcak su ve kimyasal ile atıkların un ufak olması, tutunduğu döküm, alüminyum tesisattan zemine yada su içinde kalacak şekilde ayrılması sağlanır. Bunu basınçlı su ile yapıyoruz ve kimyasal su da hızlıca çözünerek atığa gelince çarpar ve oradan ayrılmasını sağlar. Ardından soğuk su ilavesi ve tekrar kimyasal cihaza eklenerek tekrar tesisata gönderilir. Bostancı petek temizliği ile atıklar çözündü ve peteğin diğer ucundaki sistemden geldi ve biz kısma atık borusu taktık, diğer ucunu da klozete sarkıttık. Kirli olan sular ve atıklar buradan tesisata girecek ve evinizden uzaklaşacak. Aradan geçecek 30 yada 60 dakika içinde su giderek açık renge bürünecek ve zamanla musluk suyundan farkı kalmayacaktır. İşte bu zaman verim almaya başlıyoruz demektir.

Bostancı petek temizliği firması olarak son teknoloji robot makineler peteğe bağlanarak ve özel petek temizleme ilaçlarıyla kombi petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Kadıköy ilçesine servisimiz mevcuttur. Soğuk kış günlerinde ısıtmayan peteğinizi eski performansına kavuşturmak için uğraşmaktayız. 0216 612 55 90 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bostancı petek temizliği ile 5 petek temizliği yaklaşık 1,5 saat kadar zaman almaktadır ve işin sırrı yüksek basınçlı su gönderilmesi ve temizlik maddelerinin birlikte kullanılmasıdır. Ayrıca peteklerdeki hava delikleri işlem başlamadan önce tek tek kontrol edilir, ısı ölçümleri ilk başta yapılır ve sonraki aşamadaki ile karşılaştırılır.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55