Gayrettepe Petek Temizliği

Gayrettepe petek temizliği tesisatçı firması olarak peteğinizdeki kireç , tortu ve çamurlaşmayı kimyasal ilaçlar ile temizlemekteyiz. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Beşiktaş semtine hizmet vermekteyiz.

Gayrettepe Petek Temizleme Servisleri

Gayrettepe petek temizliği peteklerde kaçak su araması ve sızıntıyı durdurmak için kimyasallar kullandığı gibi tıkanma yapan peteklerde kimyasal solüsyonlar ile temizleme faaliyetlerinde de bulunmaktadır. Çok yönlü sorunları cihazlar ile araştıran ve saptayan ekiplere sahibiz. Doğal gaz tesisatının iyi ısıtmadığı veya peteklerdeki sıcaklığın aktarımının önünde engel olan maddelerin çoğalmasını cihazlar ile temizlemekteyiz. Gayrettepe petek temizliği kazan ve tesisat için temizlik çalışmaları yapabilir. Kazan sularının tahliye edilmesi, kimyasal eklenip çözünmeye bırakılması, kirli yapılarının getireceğimiz cihazda birikmesi gibi adımların aynısı dairelerdeki petekler içinde kullanılabilir. Kamu binaları, AVM, özel okullar, oteller, camilerde makine ile aynı gün içinde petek temizleme işlemleri yapılabilir. Tesisatların hepsi birbiri ile aynı hattı kullanır. Tek bir giriş kolektörü ile metal yapıya zarar oluşturmayacak türde kimyasalların aktarımı yapılır. Bunun öncesinde içindeki tüm kirlenmeler su basarak temizlenir, geriye kalanda solüsyon eklenmesi ile çözünmenin başlamasına izin verilir. Açığa çıkacak bulanık sular, kirli maddeler cihaz haznesinde birikir. Süzülür ve geri sistemlere gönderilir.

Gayrettepe petek temizliği ile kaloriferde biriken çamur gibi maddelerin tam olarak yok edilmesi için yüksek devir gücüne sahip su basma ekipmanları kullanır. Dakikada 100-150 litre aralığında su çekip, geri sisteme aktarma çalışmaları yaparız. Petek yüzeyinin daha fazla ısınmasının sağlanması, odalardaki sıcaklığın artırılması ve bunu da ekonomik gaz tüketimi ile yapılmasının önüne geçilmesi su sirkülasyon sorunsuzluğu ile yapılır ve biz de bunu uyguluyoruz.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55