Burhaniye Petek Temizliği

Burhaniye petek temizliği tesisatçı firması olarak kimyasal ilaçlarla peteğinizdeki kireç ve tortuyu ilaçlarla temizlemekteyiz. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Üsküdar semtine hizmet vermekteyiz.

Burhaniye Petek Temizleme Fiyatları

Burhaniye petek temizliği toz, çapak, kışır, kireç ve daha sayısız madde nedeni ile tıkalı kalmış petekler için bu maddeleri hasar vermeden almaktadır. Petek panellerini yerlerini sökmeden tam anlamı ile yalnızca içteki sular ve maddelere yönelik çalışma yapmaktayız. Geniş su tankı haznesine sahip cihazı petek kenarından bağlantıdan, havlupandan, kombiden, yere döşenmiş petekler için zemindeki eşanjörden bağlantısını yaparak erişebiliriz. Burhaniye petek temizliği kesinlikle kapalı devre sistemlerindeki kirliliği alarak sıcaklık artışı hedefinize uygun hareket etmektedir. Bu işlemde kirlilik seviyesine yönelik solüsyon eklemeleri yapıyoruz. Yani radyatörün üst kısmında hep soğuma olması gibi durumları bilirsiniz. Nedeni ise oradaki maddelerin yerlerinden oynamamasıdır. İşte bizler çözünür kıvama ulaşabilmesi için solüsyon basarak o kısımlardaki güçlü, direnci kırıyoruz. Hemen kireç veya tortu olsun petek zeminine çökmeye başlar. Ardından suları çeker ve geri peteklere göndeririz. O kirli yapılar gelir ve cihazın filtresine takılır ve biz de tuvalet atık borularına dökeriz. Suyun berrak kıvama gelmesi zaten anlık olarak takip edilecektir ve bu seviyeyi yakalamaya önem göstereceğiz. Su ne kadar berrak ise iletim kalitesi de artacaktır ve ayrıca petek suyu ile birlikte korozyon riskini önleyici kimyasal enjekte etmeyi de unutmuyoruz.

Burhaniye petek temizliği sürekli boşa doğal gaz tüketen, yakıt harcamalarını artıran kaloriferler için bu teknikleri önermektedir. Kısa birkaç saatte bitirilecek çalışmalar olup, paneli veya borusu tıkanan peteklerin temizlenmesi ile %40 gibi seviyelere kadar yakıttaki masrafların düşürülmesini görmeniz mümkündür.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55