florya kalorifer petek temizliği

Florya kalorifer petek temizliği yapan doğalgaz tesisat firmaları arasında Çözüm Merkezi servis vermektedir petek temizleme fiyatı 25 TL dir. Kombi tesisatındaki borular zaman içinde kireç ve tortu dolar bu yüzden ısınma problemlerine neden olur.

Florya petek temizliği için tercih edebileceğiniz güvenilir firma Çözüm Merkezi petekleri yerinden sökmeden etrafı kirletmeden petekleri temizleyerek tesisata rahat bir nefes aldırmaktadır. Her 3 senede en az 1 kez peteklerinizi temizletmeniz size fayda sağlayacaktır.

Florya Kombi ve Petek Bakımı

Florya kalorifer petek temizliği cihazlı kalorifer dış temizliği yapan tesisatçıdır. Sökmeden, kırmadan petek arası ızgarası temizleyen, açan buhar makinesi ile toz yumaklarının iç kanatlarda, petek arasındaki durma ve ısınma sırasındaki havalanma gibi sorunlara son verebiliriz. Peteğin alt katmanına serilecek branda ve buhar makinesindeki güçlü tazyik gücü sayesindeki tüm kirli noktaların yok edebileceğini ve peteğe zarar verilmemesi gibi etkiler ortalama 15 dakika içinde tamamlanabilir. Florya kalorifer petek temizleme kombi petek sıcaklığını düzelten firmadır. İdeal petek sıcaklığı ayarı, petek yarısı sıcak, yarısı soğuk ise sırf cihazdan düzelmez. Doğalgaz petek sıcaklığı 40 derece ortalamada kalması gerekirken 50-60’ı zorluyorsanız peteklerde tıkanıklık olabilir. Petek üstü, altı, ortası soğuk, ılık gibi durumda o bölgeleri tam görüntülemek için termal kamera takılarak sıcaklık haritasına bakılır. Petek sıcak su girişi yani eşanjör tıkalı olabilir. Kombi eşanjöre sıcak su göndermiyor olabilir. Merkezi ısıtma tesisatından sıcak su geliyor fakat geçmiyor olabilir. Cihaz hortumla takılır ve petek yıkama solüsyon cihaza aktarılarak sorunsuz olarak karışım tesisata gönderilir, güçlü devir daim ünitesi ile çekilir ve cihazdaki bir bölgede kireç, pas toplanır. O kirlilik alındıktan sonra birkaç litreye kadar daha fazla su peteklere geçecektir. Sıcaklık rahatlıkla iletilecek ve sıcak hava daha fazla yayılacaktır.

Florya kalorifer petek temizliği kombi petek sıcaklığı sorununu düzelten firmadır. Kombi fazla yakıyor problemlerinde cihaz arızası olabilir. Bazı parçalarındaki küçük sorunlar, kirlenme, kombi filtresi tıkanıklığı temizleme gibi pek çok adım ekiplerimizce yapılabilir.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55