Şişli Petek Temizliği

Şişli petek temizliği yapan tesisatçı firmamızda özel petek temizleme kimyasalları ve makine sistemleri kullanılmaktadır. Petek temizliği planlı çalışmalar üzerinde duran ve büyük oranda temizlenebilme ihtimali olan tüm tesisatlarda çalışma yapar. Özel kimyasallar ile sızıntıları yani petekten akan suları kapatabileceğimizi biliyor musunuz?

Petekler İyi Isı Vermiyor Mu ?

Şişli petek temizliği yani Çözüm Merkezi ekibimizin kuruluş yılları geçmişe dayanıyor fakat bilgi verme konusunda sizlere sık rastladığımız bazı ipuçlarını da sunmaktan geri kalmıyoruz. Kombi kullanıcıları için her zaman su basıncının dikkat edilmesi gerekiyor. 1-2 bar arsına yer alması aslında normaldir. Düzenli kontrol etmek ve basınçta ayarlama yapmaya çalışmanızı öneririz. Su göstergesine baktığınızda 1’in altına geçmiş ise kombiye ait su dolum vanalarının açılması ve su basıncının tekrar 1’in üzerine çıkarılması işlemi yapılabilir. 2’nin üzerine çıkması ile ise fazla suyun tahliye edilmesi gerekiyor. Bunlar çok teknik konular ve tek başınıza özellikle çok sayıda kombi markasının yer aldığı ülkemizde maalesef genelleme yaparak çözmeye çalışmamanızı öneririz. Bizim tavsiyelerimiz tamamen su basıncı düşüyorsa ve bu devamlı ise çözüm de bulamıyorsanız öncelikle teknik servisinizi arayarak cihazın kontrollerinin yapılması şeklinde olacaktır. Sorun bulunmazsa bizleri arayabilir ve peteklerdeki sistemleri kontrol ederek, tam olarak nerede sıkıntı var ve petek içi kirlilik mi, reglaj ayarı mı, tesisatın yanlış bağlanması mı gibi konularda sizlere hem bilgi hem de çözüm niteliğinde uygulamaların evinize aşılanmasını sağlayabiliriz.

Şişli petek temizliği ile isterseniz yılda bir kere veya maksimum yılda iki kere olmak üzere genel hatları ile bizden destek alarak ısı tasarrufunda %20’lere varan artışları elde edebilirsiniz.

Şişli petek temizliği tesisatçı firması olarak özel makinelerle ve petek temizleme kimyasalı ile peteğinize hiç bir türlü zarar vermeden petek temizleme servisi vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Şişli ilçesine hizmetimiz bulunmaktadır. Peteğinizde herhangi bir kırma ve yerinden sökülme durumu olmadan onarımı istiyorsanız bizlerle iletişime geçiniz. 0216 612 55 90 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55