Saadetdere Petek Temizliği

Saadetdere petek temizliği yapan tesisatçı firmamız peteğinizde birikmiş olan kireç ve tortuyu temizlemek için kombi petek bakımı servisi vermektedir. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Esenyurt semtine hizmet vermekteyiz.

Saadetdere Petek Temizleme Tamircisi

Saadetdere petek temizliği radyatör yıkamasını yapmak için sızdırmayacak kablo bağlantıları ile sistemlere giriş yapmaktadır. Bu kablolar ile peteklere tam erişim sağlanır ve içteki soğuma sebebi olan petek tıkanıklarını cihaz ile temizlemeyecek solüsyonların aktarımı yapılmaktadır. Yalnızca bu tür tesisatlarda kullanılabilecek ürünler olup etkinliği ve sonucu hemen çalışmanın ardından testler ile alınabilir. Saadetdere petek temizliği yoğun balçık içinde kalmış petekleri bile zararsız olarak temizlenebilir duruma getirmektedir. Sıcak suyun ulaşmadığı kısımlar soğuk ve ılık kalır. Petekteki havayı alma işlemi yapılmamışsa, petek suyundaki kireç birikmesi için temizleme işlemleri yapılmamış ise ve bu vakalar artarak devam ediyorsa sorun zaten ortadadır. Hemen çok sıcak, ılık ve soğuk kalan yüzeylerdeki ısılara termal kameralar ile bakarız. En sorunlu olanları hemen buluruz. Onlar için tek tek cihazı bağlayabilir ve soğuyan petekleri ilaç ile temizleme işlemini başlatırız. Tortu tabakası ve aşırı kirler de olsa hepsinin kablo ile suları çekip, arıtıp, kirli tabakaların cihazda kalmasını sağlarız. Cihazı zaman zaman tuvalet içine dökebilir ve yeniden çalıştırırız.

Saadetdere petek temizliği dakikada yüz litre gibi devasa petek suyunun devir daiminin yapıldığı cihazlar kullanır. Böyle olunca tüm kirler bu güçlü ekipman ile peteklerde asla bırakılmaz. Petek tıkanma problemini yok etmek ve iyi ısınmayan peteklerde sıcaklığını yükseltmeyi zaten başarabileceğimiz gibi o sıcaklıklar size fazla gelmesi sebebi ile kombilerdeki rakamları düşürme gibi yollara gitmeniz, dolayısıyla %40 gibi tasarrufu bile elde etmeniz mümkündür.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55