Kumburgaz Petek Temizliği

Kumburgaz petek temizliği yapan tesisatçı firması olarak kimyasal ilaçlarla peteğinizdeki kireç ve çamurlaşmayı temizlemekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Büyükçekmece semtine hizmet veriyoruz.

Kumburgaz Petek Temizleme Ustaları

Kumburgaz petek temizliği “ne işe yarar?” sorusu için dışarıdan kolayca alınamayan petekleri tıkayan pasın, kirecin, çamurun cihaz ile tahliye edilmesi ile binaların ısıtma sorunlarına kesin çözüm sunmaktadır. Sıcaklık yayılımı ve dağıtımı ne kadar az ise Kış aylarında bunu daha fazla hissedersiniz. Biz ise özel petek temizleyici kimyasallar ve makine kullanımı ile kronik sorunların üstesinden gelmekteyiz. Kumburgaz petek temizliği 2016, 2017 kampanyalı rakamlar ile işlemler yapmaktadır. Zemin altına döşenen peteklerdeki sıcaklığı artırmak, duvardaki demir döküm, alüminyum, mobil gibi soğuk kalan radyatörün cihaz kullanarak içinin temizlenmesi gibi işlemler ile sayısız maddeyi çıkartabiliriz. Farklı olarak cihazın bağlantıları yapılabilir. Evdeki kolektör girişi ile makinemiz solüsyon ekleyerek zemin ısıtmalı peteğin içine bu sıvıları aktararak kirecin tamamen sökülmesini sağlar. Duvara monte edilmiş peteğin ve borusunun temizlenmesi için ise havlupan girişlerinin yanı sıra peteğin yan kısmındaki hazneden tek tek kronik sorunu olan hatların da yine aynı teknik kullanılarak temizlenmesi sağlanır. Bu sıvının asıl amacı kirecin, pasın tam sökülmesidir. Makine ile gönderilen bu sıvılar bir süre sonra kaloriferdeki kirli suyun tamamının dışarı alınması yani cihaz haznesine dolması ve orada arıtma yapılarak suyun tekrardan ve içindeki maddelerden arınmış halde peteklere gönderilmesi sağlanır.

Kumburgaz petek temizliği hızlı petek suyu devir daim yapacak cihazlar kullanır. Kalorifer peteğinin temizlenmesinde en başarılı yöntem ve onarımlar için bu idealdir ve daha çok havayı ısıtacak kalorifer için önermekteyiz.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55