Kartal Yakacık Petek Temizliği

Kartal Yakacık petek temizliği yapan tesisatçı firması olarak peteğinizi yerinden sökmeden kimyasal ilaçlarla kombi petek bakımı servisimiz mevcuttur. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Kartal semtine hizmet vermekteyiz.

Yakacık Kombi Petek Bakımı

Kartal Yakacık petek temizliği alttan soğuma yapan peteklerdeki problemi gidermek için temizleme faaliyetleri yürütmekteyiz. Çok güçlü diyebileceğimiz sıvı aktarımları ile petekteki tortu, balçık maddelerini temizleyerek cihaz kablolarını kullanarak onları tahliye etmekteyiz. Petek neden yüksek sıcaklık vermez, iletmez? İşte bu maddelerin çoğalması ile sıcak su gelse bile aktarımı pek olmayacağı için soğuk kalmaktadır. Kartal Yakacık petek temizliği alurad radyatörler petek temizleme yapmaktadır. Eski tip veya alüminyum petekler için soğuma problemini bitirme amaçlı sıvı çözelti gönderme imkanları olan özel cihazlar kullanıyoruz. Ana malzemesi kırılmaya gerek olmayacak kadar sağlam sistemlerden bahsediyoruz. İçini açıp bakma imkanı olmamasına rağmen bu eksikliği giderebilecek solüsyonlar ile tam anlamı ile çözeltinin zayıf duruma gelmesi sağlanır. Kireç, pas, tortu oluşumlarından tutunda, çamur gibi maddeler yapışma konumlarından ayrışırlar. Kablolar ile suyu çekerken cihazda bunların kalması sağlanır. Kaloriferlerdeki kirlenmeyi bitirmeye yönelik adımlar için birkaç saat bu işlemin devam etmesi yeterli olup cihazımızın basınçlı su motor gücünün dakikada 100 litreyi geçmesi hiç temizlenmeyen peteklerde bile en iyi sonucu sunmaktadır.

Kartal Yakacık petek temizliği gaz tüketimini azaltacak sonuçlar getirmektedir. Enerji tasarruf imkanı sunan tesisat firmasıyız. Radyatör vanaları ve sistemleri korumada özel sıvı enjekte etmekteyiz. Peteklerde hava kalmayacak şekilde adımlarımızı uygularız. Petek kirlenmesi nedeni ile sürekli arıza yapan kombi sorunlarını da düzeltmiş oluruz. Odalardaki peteklerin daha iyi yanmasını sağlama işleminin yanı sıra bunu aşırı doğal gaz ile yapmayacak şekilde kullanmanızın her zaman önünü açmaktadır.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55