Fulya Petek Temizliği

Fulya petek temizliği tesisat firmamızda özel makine sistemleri ve temizleme kimyasalları ile kombi petekleri temizliyoruz. En uygun fiyata profesyonel hizmet almak için petek temizliği firmamızı arayınız.

Fulya petek temizliği ile verim alamadığınız peteklerdeki durumu artık daha üstün şekilde lehinize çevirebileceksiniz. Isınmayan petekler yüzünden oda sıcaklığını elektrikli cihazları kullanarak mı dengeliyorsunuz. Fulya tesisatçı ile bunlara hiç gerek yok.

Petek temizliğinin önemi

Fulya petek temizliği bu sene yaptırın ve 2 sene boyunca rahat edin. İşlemlerimiz petekleri 2 sene boyunca atıklardan uzak olacak şekilde tutacaktır ayrıca radyatör ısınmıyor diye evinizdeki odaların sıcaklıkları düşüyorsa ve çeşitli elektrikli ısıtıcıları gün boyunca kullanmak zorunda kalıyorsanız bir hayli elektrik masrafı ortaya çıkıyor demektir. Bunların hiç birine gerek yok ve peteklerdeki kontrol, bakım, temizlik, son aşamaları yerine getirdiğimizde zaten doğal gaz, kömür yada sıvı yakıt ile ısınan peteklerinizdeki verimi görünce oldukça şaşıracaksınız ve “neden daha önce yaptırmadım ki” diyeceksiniz.  Fulya petek temizleme firma olarak evinizdeki ısı değerlerini artırmaya kararlıyız ve kombilerinizdeki dereceleri ayarlamak, daha sıcak konuma getirmek atık dolu peteklerin istediğiniz sıcaklıklara ulaşması anlamına gelmeyecektir. Ayrıca kombi halen ısınmayan sular yüzünden daha fazla efor sarf etmesi ve nihayetinde hata sinyali vermesi de önemli olup bunların hiç birine gerek yok ve daha fazla sıkıntı oluşumuna neden olacaktır.

Fulya petek temizliği firması olarak özel robot makinelerle ve kimyasal ilaçlarla peteğinizi yerinden sökmeden petek temizleme servisi vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Şişli ilçesine hizmetimiz bulunmaktadır. Soğuk kış günlerinde ısınmayan peteğinizi onarmak için bizi arayın. 0551 231 83 55 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Fulya petek temizliği şirketimiz tüm İstanbul’da hızlı ve güvenilir şekilde eksiksiz ve hata payı olmayan iç hazneleri tamamen temizleyip, petekleri sizlere emanet ediyoruz. Her şey usulüne göre yapılacak ve insan gücü yerine makineyi kullanıyoruz ve temizliği de kaliteli deterjanlar ile yerine getirirken, peteklerinizin yada zeminden ısıtma sistemlerinizin herhangi bir koşulda çıkarılması söz konusu değildir.

 

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55