Fındıkzade Petek Temizliği

Fındıkzade petek temizliği firması olarak son teknoloji cihazlarla peteğinizi yerinden sökmeden petek temizleme yapıyoruz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Fatih ilçesinde hizmet vermekteyiz.

Fındıkzade İlaçlı Petek Yıkama

Fatih Fındıkzade petek temizliği özel üretim olan cihazlar ile yaklaşık 1 dakikada 60 litreye yakın su devinim gücü ile petek içine özel çözücü kimyasalları gönderirken, aynı hız ile kirlenen bölgelerden tahliye yapmaktadır. Petek temizleme çalışması bittikten sonra aradaki fark ilk ısıtma zamanında kendisini belli edecektir. Mükemmel bir sonuç arayanlar ve bunun yanında bina içinde su sızmaları ve kirlenme gibi görüntülerinde oluşmaması gerektiğini düşünenler için en iyi firma olmaya devam ediyoruz.

Fındıkzade petek temizliği çalışmaları Kış aylarının gelmesine yakın artış gösteriyor. Yalnız Sonbahar hatta daha öncesinde bile bizden destek alabilirsiniz. Unutmayın ki Yaz aylarında petek içindeki sular tahliye edilir ve bu su çıkışı sırasında içerisindeki tüm kireçler aynı miktarda tahliye edilmez. Çünkü petek türü ve metal yapısı fark etmeksizin yapıştığı bölmede kalmaya devam edecektir. 4 bar gibi bir basınç ile örneğin kombi bağlantısını yaparak 1,5 dakika gibi sürede 100 litre suyun peteklere dolması ve geri çıkması için hızlıca devinim oluştururuz. Cihazlarımızın fazla yer kaplamayacak olması ve bağlantının da içinden sıvı geçecek şekilde kablolar ile kolayca sökülüp takılabilir olmasından dolayı en ufak aksaklık binalarınıza gelmeden çalışmaya başlayabiliriz.

Fındıkzade petek temizliği hizmetlerimizden maksimum randıman almak için mutlaka düzenli olarak bizden servis çalışması talebinde bulunmanızı öneririz. Bu sene bizden çalışma aldıysanız bir sonraki iki sene sonra olabilir. O derecede randımanı sizlere sunuyoruz ve ısı değerlerine çalışma sonrasında mutlaka baktırınız.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55