Caferağa Petek Temizliği

Caferağa petek temizliği yapan tesisatçı firmamızda özel petek temizleme makineleri ve ilaçları ile hizmet verilmektedir. Petekleriniz eskisi gibi ısı vermiyor ise bizi arayın çözüm üretelim.

Kombi ve Petek Tesisatı Temizliği

Kadıköy caferağa petek temizleme ile kimyasal bazlı içeriklerin yardımı ile basınçlı su makinelerin de kullanılmasını da ilave ederek iki şekilde peteklerinize bakım yapabiliyoruz. Öncelikle merkezi ısıtma sisteminiz varsa yani kombiniz yoksa havlupan bağlantısı ile duvardaki veya zeminden ısıtma sistemleri için bakım yapabilirken, kombiniz varsa direkt kombi bağlantısı ile de aynı şekilde kireç, atık, tortu, çamurlu ve tozlu bazı maddelerin dışarı çıkmasını sağlayabiliriz. Caferağa petek temizliği görevlerimiz hemen “oldu bitti” şeklinde hızlıca asla yapılmaz. Her işin bir ustalığı var ve kesinlikle kuralına uygun şekilde adım atmamız gerekiyor. Kombilerin içinde su bırakılmaması, cihazın elektrik hatları ile tüm bağlantılarının tamamen kesilmesi, radyatör musluklarının biraz gevşek şekilde bırakılması yani tam olarak sıkı halde yer almamasına dikkat ederiz. Ayrıca peteklerdeki su giriş vanasının kapatılması gibi ayrıntılar yazabileceğimiz birkaç önemli husustur. Amacımız peteklere kimyasalı göndererek, temizledikten sonra gitmek değildir. Bazen peteklerde bu şekilde bakım yaparken sızdırdığını fark edebiliriz. Örneğin, dış yüzeyde akıttığını görüyorsak içindeki suyu tahliye ederek kimyasal uygulamak sureti ile sızıntıya neden olan kısımların tamamen kapanmasını sağlamak inanın Çözüm Merkezi deneyimli ekiplerimiz için çok zor değildir.

Caferağa petek temizliği tesisatçı firması olarak özel makinelerle ve petek temizleme kimyasalı ile peteğinize hiç bir türlü zarar vermeden petek temizleme servisi vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Kadıköy ilçesine hizmetimiz bulunmaktadır. Peteğinizde herhangi bir kırma ve yerinden sökülme durumu olmadan onarımı istiyorsanız bizlerle iletişime geçiniz. 0216 612 55 90 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Caferağa petek temizliği olarak sizde her zaman peteklerinizden maksimum derecelere yakın verim almak için bizleri aramanızı tavsiye ediyoruz. Oda sıcaklıkları birkaç derece artacak ve peteklerinizin her bir köşesi ideal şekilde ısınacaktır.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55