Ataşehir Petek Temizliği

Ataşehir petek temizliği hizmeti veren tesisat firmamız özel çözücü kimyasallar ve basınçlı petek temizleme makineleri kullanarak servis sağlamaktadır. Petekler iyi ısıtmıyorsa , alt kısımları soğuksa ve yüksek derecelerde yanmasına rahmen iyi ısınamıyorsanız artık petek temizliği yaptırmanın zamanı gelmiştir.

Ataşehir petek temizliği olarak en az 2 sene önce temizlik işlemi petekler üzerinde uygulanmış ise artık tesisatların tekrar elden geçirilmesi ve cihaz ile son bakımlarının yapılması gerekmektedir. Peteklerin dış yüzeyi yada metal haznesinin parlak ve yeni gibi durması içinin de aynı olacağı anlamına gelmez ve ısınamamak evinizde önemli bir sorun ise bu işi uzmanına bırakın ve tüm önlemleri sizler için alalım.

Ataşehir petek temizliği tesisatçı firması olarak peteğinizi yerinden sökmeden kimyasal ilaçla petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Ataşehir ilçesine servisimiz bulunmaktadır. Isınmayan peteğinizi kimyasal ilaçlar ve özel makineler yardımıyla eski performansına kavuşturmaktayız.

Petek Yıkama

Ataşehir petek temizliği olarak tesisatınızdaki petek yıkamaya ait işlemleri toplu ve seri şekilde yapılırken asla temizlenmeyen radyatör bırakılmaz. Zaten ev içindeki tüm tesisat birbiri ile bağlantılı olup, atıkların da orada hızlıca atılması için bu gereklidir. Pompa çarkları, suyun taşınmasını sağlayan ana kolonlar ve kazan suyu dahil tüm tesisatınız temizlenmiş olur ve fakat önerimiz, ana kazan dairesindeki suyun temiz yada kirli olup olmadığını apartman yöneticisine sorarak mutlaka öğrenin. Çünkü firmamız temizler, o kazan kirli ise atıklar yine dolacaktır.  Ataşehir petek temizleme yapan tesisatçılarımız kireç yoğunluğu bakımından en fazla kazan bölümünde birikim olabileceği konusunda sizleri uyarmak istiyor ve o bölgeyi mutlaka önemseyin, gerisi tamamen 1-2 saatlik firmamızca yapılacak küçük bir operasyondan ibarettir.

Ataşehir petek temizliğini neden bugün yaptırmıyorsunuz? İletişim numaralarımızı şimdi arayın ve evinize hemen gelelim. Doğal gaz harcamalarınızı azaltalım ve kombi artık daha az yakıt tüketsin ve paranız hep cebinizde kalsın.

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55