ataköy petek temizliği

Ataköy petek temizliği yapan yetkili Çözüm Merkezi servisi her marka kombi tesisatı özel makine ve kimyasal ilaçla garantili olarak temizleme işlemi yapılır. Petek temizliği yapan İstanbul servis firmamız tesisatın içinde biriken kireç , pas , tortu ve çamurlaşmayı özel sistemle yok ederek ısınma problemlerinin önüne geçmektedir.

Ataköy en yakın petek temizleyici servis telefon ve iletşim bilgileri Çözüm Merkezi 0551 231 83 55 veya 0212 544 36 75 sabit hatlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Mobilden sitemize giriş yapanlar numaraların üstüne tıklayarak bizi arayabilir.

Ataköy Kombi Petek Temizik Şirketleri

Ataköy petek temizliği ucuz kalorifer tesisat içi temizleyen servistir. Ucuz, kaliteli kalorifer temizliği nasıl yapılır? Kalorifer peteği sayısına göre işlemler yapıyoruz. Bütçenize göre solüsyon olmadan yapılacak temizleme işlemini de alabilirsiniz. Kaloriferin içerisinde sıkışıp, sertleşerek kalan tüm kireç, pas gibi maddelerin olduğu gibi kanaldan özel petek içi temizleyen solüsyon makinesi ile açmaktayız. Peteği kırmadan içini temizleme işlemleri petek sayısına göre biraz değişmektedir fakat 1-2 saatte yeni ve daha iyi ısınacak hale getirebiliriz.

Ataköy petek temizleme kalorifer tesisat temizli makinesi olan servistir. Kalorifer içi nasıl temizlenir. Sökmeden, parçalamadan yalnızca kalorifer bağlantı alanlarına takılacak su sızdırmayacak düzeyde hortumlar ile işlemler yapıyoruz. Hortumdan kalorifer suyunu çekme, yıkama, atığı filtreleme, solüsyon ile kalorifer içindeki kireci, pasın, tortunun, çamurun sökülmesi ve makinemizdeki bir haznede kalmasını sağlıyoruz. Bu işlemin çok zaman almaması ve gerekirse petek sayısına bağlı olarak ve daha iyi sonuç almak için 2-3 tur halinde yaparak tüm petekleri temiz hale getiririz. Peteğin rekorunu kapatarak, bazı petekleri öncelikli temizleyebilir ve çalışmanın sonunda peteğe temiz su verme, ekleme, ilave etme, peteğin içine koruyucu sıvı ekleme ve havasını alma gibi bir dizi önlemler yapmaktayız.

Ataköy petek temizliği ekonomik fiyatlı, ücretli kalorifer açan servistir. Kalorifer temizleme teknikleri modern olursa ve güçlü devir daim makinesi ile yapılırsa çok vakit almadan tamamlanabilir. Ekibimiz dakika hızı 500 litre olan makine ile her peteğin içini temizleyebilir %40 gibi ısı tasarrufu, petek sıcaklığını yükseltme, soğuk, ılık kalan petek, kalorifer problemine son verme gibi pek çok artı yönü vardır.

 

Bilgi için TIKLA ARA Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55